Ste odborník vo svojej oblasti? Povedzte o sebe novinárom

Stáva sa vám, že si pri čítaní článku uvedomíte chýbajúce vyjadrenie odborníka? Sú občas v článkoch vyjadrenia, ktoré ako odborník v danej oblastipovažujete za nesprávne či zavádzajúce? Práve preto vznikol portál medializuj.sk. Zaregistrujte sa a povedzte o sebe novinárom.

Sme presvedčení, že na Slovensku je množstvo šikovných ľudí, odborníkov, nápadov a zaujímavých podujatí, ktoré si zaslúžia mediálny priestor a zviditeľnenie. Odborníci sa však prirodzene venujú svojej práci a nie šíreniu povedomia o svojej osobe a svojich výsledkoch a vedie k nim často náročná a dlhá cesta, ktorú sa pri horiacich uzávierkách nepodarí novinárom vždy absolvovať.


Medializuj.sk vám dáva mimoriadnu príležitosť zviditeľniť seba, svoju značku, podnikanie, alebo zamestnávateľa. Ponúknite novinárom a ich čitateľom, poslucháčom a divákom zdroj kvalitných informácií a budete odmenení mediálnou publicitou.

Po zargestrovaní vyplňte svoj odborný profil, aby vás mohli novinári kontaktovať v súvislosti s vašimi odbornými znalosťami a skúsenosťami. Nezabudnite popísať svoje úspechy a nahrať vašu fotografiu, ktorú by mohli použiť pri vašej citácii. Systém vás upozorní na to, na koľko precent máte vyplnený profil a vypíše niekoľko rád, ako ho vylepšiť. Váš profil a kontakty vidia iba administrátori projektu medializuj.sk a novinári. Registrácia novinárov aj odborníkov prechádza systémom manuálneho overenia.

Na svojej nástenke následne uvidíte aktuálne výzvy od novinárov, do ktorých sa môžete zapojiť. Zapájajte sa do výziev, komunikujte s novinármi a ponúknite im svoj odborný názor a svoje skúsenosti. Budujte si svoje dobré meno, zvyšujte svoju kredibilitu a pomôžte médiám podávať overené odborné informácie.

Registráciu nájdete na stránke https://medializuj.sk/som-odbornik/.

Komentáre

Som novinár

Hľadáte kvalitný zdroj pre svoj pripravovaný obsah?
BEZPLATNÁ * služba pre novinárov a bloggerov hľadajúcich kvalitný zdroj a citácie.
* navždy zadarmo

Som odborník

Hľadáte spôsob ako sa zviditeľniť v médiách?
BEZPLATNÁ * služba pre odborníkov a firmy, ktoré sa chcú zviditeľniť v médiách.
* navždy zadarmo