Kategórie
Blog Medializuj Novinky

Ako na natívnu reklamnú kampaň v médiách

Do našej aplikácie pribudla nová služba, prostredníctvom ktorej môžete zadať nezáväzný dopyt na natívnu reklamnú kampaň v médiách. Spolupracujeme s celoslovenskými aj regionálnymi médiami, ktoré vám pripravia ponuku na mieru. Vy si potom pohodlne vyberiete, ktorá bude najviac pasovať do vašej stratégie.

Prečo vyskúšať natívnu reklamu?

Blokovanie reklám je obľúbené najmä u pracujúcich ľudí s vyšším vzdelaním, v produktívnom veku okolo triadsiatky. Častokrát ide práve o najlukratívnejší segment zákazníkov, ktorí sa však ťažko cieli tradičnou reklamou.

Inzercia prostredníctvom Medializuj.sk znamená, že Vaša reklamná správa je integrovaná priamo do redakčného obsahu, a preto sa nedá blokovať.

V praxi to potom vyzerá tak, že zmienky o vás sa objavia v prirodzenom obsahu, ktorí ľudia čítajú, pozerajú alebo počúvajú. Môžete sa tak stať hosťom v podcaste, televíznej relácii alebo sa jednoducho objavíte v redakčnom článku. Okrem zmienky či spätného odkazu, si tak dokážete budovať aj dobré meno spoločnosti či zvyšovať vlastnú spoľahlivosť a dôveryhodnosť.

Ako na to?

Po prihlásení sa do svojho profilu odborníka máte možnosť – Vytvoriť novú kampaň. Ide o nezáväzný dopyt, v ktorom popíšete svoje očakávania. Môžete pridať vlastný pripravený obsah (tlačovú správu, článok, video či audio) alebo nechať voľnú ruku profesionálom, ktorí vám s tým pomôžu. Zvolíte si približný rozpočet a čakáte na ponuky. Tie vám prídu mailom a sami si zvolíte, čo sa vám najviac páči a prinesie želaný efekt.

Máte nejaké otázky alebo potrebujete poradiť? Kontaktujte nás mailom či telefonicky a radi vám pomôžeme.

Zistite viac a vyskúšajte našu bezplatnú službu, ktorá spája novinárov s odborníkmi.

Som novinár

Hľadáte kvalitný zdroj pre svoj pripravovaný obsah?

BEZPLATNÁ * služba pre novinárov a bloggerov hľadajúcich kvalitný zdroj a citácie.

* navždy zadarmo

Som odborník

Hľadáte spôsob ako sa zviditeľniť v médiách?

BEZPLATNÁ * služba pre odborníkov a firmy, ktoré sa chcú zviditeľniť v médiách.

* navždy zadarmo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *